Gdzie najtaniej skonsolidować kredyty?

kredyt konsolidacyjnyZacznijmy od tego że są dwa sposoby na konsolidację kredytów. Pierwsza wersja to konsolidacja pod zastaw nieruchomości. To najbardziej optymalne rozwiązanie, niosące ze sobą najwięcej korzyści. Dla tych, którzy nie dysponują żadną nieruchomością droga do konsolidacji również nie jest zamknięta.

Gdzie najtaniej skonsolidować kredyty czyli poszukiwanie banku

Muszą jednak poświęcić sporo czasu na znalezienie banku z najniższym oprocentowaniem, biorąc pod uwagę również wielkość ewentualnych prowizji i marży. Prognozy ekonomiczne wieszczą nam utrzymanie najniższego w historii poziomu stóp procentowych do końca II, a może nawet III kwartału tego roku.

Śpiesz się

Widać z tego, że w tej chwili mamy ostatni moment na znalezienie kredytu konsolidacyjnego na prawdziwie korzystnych dla nas warunkach. Rankingów jest wiele. Każdy jednak indywidualnie powinien przeprowadzać kalkulacje, w zależności od własnej sytuacji. Uwzględniając realne koszty kredytów, które mają podlegać konsolidacji. Poniżej przedstawione są najświeższe i najkorzystniejsze oferty kilku polskich banków.

  • Meritum Bank. Tamtejsza „Pożyczka Zabezpieczona” udzielana jest w złotówkach na 6,16%. Wielkość kredytowania jest ustalana indywidualnie, jej maksimum to 70% wartości nieruchomości. Jeśli chodzi o najdłuższy okres kredytowania to wynosi on 25 lat. Musimy jednak liczyć się z opłatą prowizji w wysokości 2,90% i marżą na poziomie 2,95%
  • Bank Ochrony Środowiska. W przypadku tego kredytu konsolidacyjnego również mamy do czynienia z oprocentowaniem nie przekraczającym 7%. Rzeczywiste oprocentowanie w tym przypadku wynosi 6,68%. Okres kredytowania jest dłuższy i wynosi 30 lat, ale mamy tutaj do czynienia z wyższą prowizją 3% i marżą banku wynoszącą od 3,60%
  • BGŻ. Ten kredyt konsolidacyjny jest nieco droższy od opisanych powyżej. Prowizja rozpoczyna się od poziomu 3,5%, a rzeczywiste oprocentowanie plasuje się na poziomie 6,93%. Jednakże możemy ubiegać się o wyższą kwotę kredytu opiewającą na 80% wartości nieruchomości. Okres kredytowania 25 lat.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o kredytach konsolidacyjnych koniecznie odwiedźcie stronę http://biznes.gazetaprawna.pl/porady/489247,jak_najlatwiej_skonsolidowac_kredyty.html

Sprawdź także u nas

Jeżeli nadal nie wiesz gdzie najtaniej skonsolidować kredyty, poszukaj także na naszej stronie internetowej, gdzie często dodajemy informacje na temat kredytów konsolidacyjnych, a także banków i instytucji, jakie ich udzielają. Możesz złożyć wniosek bezpośrednio przez naszą stronę i oczekiwać na kontakt od przedstawiciela danej instytucji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *