DB kredyt gotówkowy – warunki

Jak powszechnie wiadomo, by znaleźć optymalnie dopasowaną ofertę kredytu gotówkowego trzeba odwiedzić co najmniej kilka banków. Każdy z nich proponuje szeroki wachlarz przywilejów i oprocentowania. Instytucje bankowe nieustannie prześcigają się w reklamach medialnych by zyskać zainteresowanie klienta. Rzućmy okiem na przykład kredytu gotówkowego DB. Ten zachodni bank oferuje nam pożyczkę bez poręczycieli do kwoty 130 000zł, z możliwością kredytowania na duuużo miesięcy.
Prowizja od udzielonego kredytu wynosi 5% lub 3% w przypadku, gdy interesant posiada kartę kredytową DB. Rzeczą oczywistą jest, iż możliwe jest ubezpieczenie tej pożyczki od utraty pracy, zdrowia lub życia. O kredyt można starać się indywidualnie w wybranej placówce banku bądź poprzez wniosek internetowy. Osoby prowadzące samodzielnie działalność gospodarczą mogą złożyć wniosek tylko osobiście. Wszelkie potrzebne do złożenia zapytania dane są podobne do tych wymaganych w innych bankach. To tyle jeśli chodzi o kredyt gotówkowy w Banku DB Kredyt
Sprawdź warunki na jakich udzielany jest obecnie chyba najlepszy w Polsce kredyt gotówkowy w DB. Jest on najszybciej udzielanym kredytem konsumpcyjnym gdyż decyzję o jego otrzymaniu dostaniemy w kilkanaście minut a czasami i szybciej.
Poniżej link do szczegółowego opisu oraz wniosek kredytowy.

 

DB KREDYT gotówkowy
• Nie potrzebne zaświadczenie o zarobkach
• Decyzja o kredycie bardzo szybko – nawet w 10 minut
Do kwoty 130 000 zł i to z małą ratą!
• Nie musisz przychodzić do banku
Tu go otrzymasz w 10 minut !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *