Kredyt w mbank – czy warto?

mbankmBank bankowość internetowa, która działa na polskim rynku od 2000 roku. Platforma tej bankowości jest prosta i intuicyjna, a portfel produktów finansowych niezwykle szeroki i zróżnicowany. Wszystkie te produkty są niezwykle nowoczesne, a co za tym idzie korzystne dla obecnych i nowych klientów mBanku.

Niska prowizja w produktach bankowych

Nie inaczej jest w przypadku produktów kredytowych, które charakteryzują się niską, jeśli nie zerową, prowizją i atrakcyjnym oprocentowaniem. mBank ma to do siebie, że nawet w przypadku kredytowania postanowił również pójść drogą całkowitej digitalizacji procesu, a więc wszystkie formalności możemy dopełnić online.

Czy warto wziąć kredyt w mBank, na pewno jeśli weźmiemy pod uwagę, że po akceptacji wniosku pieniądze mogą się znaleźć na naszym koncie już w 15 minut. To są fakty, a nie chwyt reklamowy. Niewiele dłużej będziemy oczekiwać na pieniądze jeżeli posiadamy konto w innym banku. O wiele ważniejsze jest jednak to, że gdy mBank nie jest naszym bankiem macierzystym nadal wszystkie formalności możemy przeprowadzić drogą elektroniczną.

Teraz robią to aplikacje

A to za pomocą specjalnej aplikacji, która prześle wszelkie niezbędne dane do rozpatrzenia wniosku kredytowego do bazy mBanku. Bankowość elektroniczna nigdy wcześniej nie była tak prosta. A warunki kredytu gotówkowego tak korzystne.

Mówimy bowiem o oprocentowaniu około 8%. Zmniejsza się ono gdy kwota kredytowania rośnie. Kredyt w mBank ma więc wszystko czego szuka i oczekuje współczesny klient, atrakcyjne warunki kredytowania i minimum formalności. Czy na coś trzeba uważać? Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim czytajmy uważnie umowy.

Nawet gdy wszystko wydaje się proste i jasne, nie zwalnia nas to z powtórnego przeanalizowania warunków. Prześledzenia rzeczywistego oprocentowania, dokładnego przeanalizowania warunków wakacji od spłaty części kapitałowej raty.

Kredyt w mBank – nie ma kruczków?

Czy wielkości ubezpieczenia i sposobu jego doliczania do poszczególnych rat. W przypadku mBanku nie kryją się tam żadne kruczki i ukryte informacje, ale jedynie rzetelna kalkulacja pełnych kosztów kredytu pozwoli uniknąć zaskoczenia i niepotrzebnych pretensji. Kredyt mBanku jest świetnym sposobem na sfinansowanie zakupowych okazji, gdy nie chcemy pozbywać się oszczędności. Więcej o kredytach mBanku dowiecie się tutaj http://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *