Najtańszy kredyt gotówkowy

najtańsze pożyczkiObecnie popyt na kredyty gotówkowe i hipoteczne sukcesywnie wzrasta. Wszystko wynika nie tylko z nadmiaru wydatków jakimi zmagają się polscy obywatele, ale również z chęcią odpoczynku od stresującego życia i oderwania się od przytłaczającej rzeczywistości.

Jak wynika z naszych rankingów najwięcej kredytów gotówkowych aktualnie zaciąganych jest na wakacje i nowy sprzęt domowy.

Co jest Ci potrzebne do zaciągnięcia kredytu gotówkowego?

Najczęściej banki wymagają od swoich kredytobiorców zaświadczenia o dochodach. Jeżeli przedstawisz takie zaświadczenie dalsze formalności to przysłowiowa „pestka”.

Jeżeli masz umowę o pracę, procedura jest dziecinnie prosta, natomiast w przypadku, gdy pracujesz na umowę zlecenie lub o dzieło będziesz musiał przygotować dokumenty z ostatnich około 12 miesięcy (w zależności od banku, niektóre wymagają tylko z ostatnich 6 miesięcy).

Ważne jest aby Twoja historia kredytowa była pozytywna, co zwiększy szanse na zaciągnięcie kredytu na korzystniejszych warunkach. Podstawowe dokumenty jak wniosek czy inne oświadczenia znajdziesz na stronie wybranego przez Ciebie banku.

Gdzie najtańszy kredyt gotówkowy?

Jeden z najnowszych rankingów jakie sporządziliśmy na pierwszej pozycji plasuje Citi Handlowy z ofertą kredytu gotówkowego nawet do 120 000zł z możliwością wypłaty pieniędzy w ciągu jednego dnia. Drugie miejsce zajmuje Alior Bank – gwarancja najniższej raty kredytowej, tutaj szczegóły: http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/kredyty_i_pozyczki/pozyczka_gotowkowa.

Getin Bank zajął trzecie miejsce dając możliwość zaciągnięcia do 150 000 zł zobowiązania z atrakcyjnym oprocentowaniem i niskimi ratami, dostosowanymi do Twoich potrzeb.

Alior Sync – aktualnie oferuje kredyty i pożyczki dla każdego. Kusi swoją ofertą klientów nie pobierając żadnych prowizji, a zaciągając zadłużenie na 1000zł zapłacisz tylko 17 zł odsetek.

Więcej ofert i dostęp do całego rankingu znajdziesz na naszej stronie internetowej, gdzie na bieżąco umieszczane są aktualne oferty i promocje produktów finansowych oferowanych przez banki w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *